28.05.2010

Hesap Numarasini Ver Canim

Azizcigim,

Senelerdir olan hukukumuza dayanarak sana Azizcigim diye hitap etmemden rahatsiz olmazsin umarim. Bugun kisisel blogun fenerbahce.org'a Lille macindan dolayi ceza aldigimiz mesajini atmissin. Nedir bugun bu UEFA'dan cektigimiz be mirim? Halbuki Platini Kadikoy'e caya geldiginde ne de sicakkanliydi. Ama Fransiz iste oyle degil mi?

Bak sana ne diyecegim, 7000 Euro'yu dert etme oyle cok buyuk birsey degil. Her sene yazin transfer ayagina Zurih'te topluca gidilen otelden bile daha ucuz. Sahi neydi o otelin adi? Bahnhofstrasse'nin sonunda olan, odalari gole bakan otel...

Ha dersen ki canimi sikti bu 7000 Euro, ben oderim canim dert etme sen. Sadece hesap numarasini yolla bana iki tikla internetten gondereyim hemen.

Asil o degilde, bazen kulturel gezi adi altinda bazi kongre uyelerini bir yerlere gonderiyorsun ya onlarin masraflari ne olacak be mirim? Ufak mufak ama damlaya damlaya gol oluyor sonra.

Hadi Demiroren tarziyla kapatalim,

Kib, byee...

2 yorum:

aLican dedi ki...

Klübe sattığın villalardan bahset Azizciğim..

Üstad kusura bakma bende Azizciğim dedim ama senin ne kadar ahbalığın varsa bizimde o kadar var :)

Adsız dedi ki...

Hesapta herkez fenerli ve herkez kulübü düşünüyo ama kitapta öyle demiyo... şu satırların altını çizmiş okuyucu; azizciğim kürsüden ali şene salla sonra onun oğlu resmi taraftar sitesi dediği yerde (antu)babasını savunsun...tayyip'in ülkesi azizin takımı bu nedir ya...iyiki döndün hocam sevgiler...